Broşür Baskısı

Broşür Nedir?

Firmaların ürün ve hizmetleri hakkında açıklayıcı, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki tanıtım ve reklam ürünlerinden biridir. Firmaların şubelerinde, ya da sokaklarda el ilanı şeklinde dağıtılan broşürler yeni firma açılışları, bildiriler, kampanyalar, ürün tanıtımları gibi farklı tanıtım aktivitelerinde sıklıkla kullanılır. Broşür baskı hizmetlerimiz için +90 212 544 95 01 nolu telefonumuzdan bize ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Broşür Boyutları

Broşürler genellikle ufak ebatlarda olmakla beraber konunun veya ürünün içeriğine göre boyut ve sayfa olarak farklılaşır. Genelde standart ölçülerde üretilen broşür boyutları şöyledir;

 • A3 (42×29.7 cm)
   1. Ortadan katlamalı, katlanmış hali 4 sayfalı A4 broşür.

  a3 broşür ölçüsü

 • A4 (21×29.7 cm)
   1. Ortadan katlamalı, katlanmış hali 4 sayfalı A5 broşür.

  a5 katlamalı broşür ölçüsü

   1. İki katlamalı, katlanmış hali 6 sayfalı 10×21 cm broşür.

  a4 2 katlamalı broşür

   1. Katlamasız, tek yüz veya çift yüz A4 broşür.

  a4 ölçüsü

 • A5 (14.8×21 cm)
   1. Katlamasız, tek yüz veya çift yüz A5 broşür.

  a5 broşür ölçüsü

Az adetli ve acil broşür ihtiyaçlarınızı, dijital broşür baskı hizmetlerimizle  135 gr.’dan 350 gr.’a, a5- a4 – a3 boyut seçenekleri ile karşılıyoruz.

Katlamalı, selefonlu broşür seçenekleri, uygun fiyat ve hızlı üretim avantajlarıyla fiyat çıkar linkinden el broşürü baskı fiyatları alabilirsiniz.

Broşür Baskı

Ürünlerin sürekli değişkenliği, hızlı pazarlama stratejileri, ürün çeşitliliği, ürünlerdeki veya hizmetlerdeki değişken kampanyalar, firmaları broşür üretiminde az adetli baskılar için ideal bir yöntem olan dijital baskıya yöneltmiştir. Hızlı ve Ekonomik üretim avantajlarıyla ister 100 adet ister 1000 adet dijital broşür baskısı yaptırabilirsiniz.

Broşür Baskı Prosedürü

Broşür ve el ilanlarınız için içeriğinize göre broşür boyutu belirleyip, tasarım işleminizden sonra broşür dökümanınızı info@alodijital.com mail adresine pdf, ai veya tiff formatında gönderebilirsiniz. Baskı dökümanınız bize ulaştıktan sonra baskıya uygunluğu incelenip, seçeceğiniz kağıt ve katlama tipine göre istediğiniz adette dijital baskı yöntemiyle üretim gerçekleştirilir.